Wednesday, April 12, 2017

“мы веселиться еще?”


[Zippy, April 12, 2017.]

More Russian hijinks. “мы веселиться еще?” is the Zippy catchphrase “Are we having fun yet?”

Related reading
All OCA Zippy posts (Pinboard)

comments: 0

Post a Comment

I moderate comments to avoid spam. Please be patient. Thanks.